Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54551
Stary 31.03.2012, 17:08
wygląda na to, że szukamy miejsca dla Głowackiego
Chavez i Jaliens to gracze na pierwszą 11 więc któregoś trzeba się pozbyć
może lepiej byłoby wypożyczyć gdzieś Chaveza na rok skoro nie uda się zapewne rozwiązać kontraktu z Jaliensem
najlepiej gdzieś gdzie mógłby popracować nad wyprowadzaniem piłki
skoro za Chaveza dostaniemy jakieś frytki to po co go sprzedawać
jak jest jakaś umowa dżentelmeńska, że sprzedajemy po 2 latach to może opłaca się im dopłacić ze 100tysięcy dolarów i to im raczej sprawę rozwiąże, w zamian niech zrezygnują z procentów przy transferze
z drugiej strony Chavez trochę słabo gra głową w ataku, a to przy stałych fragmentach gry spore osłabienie
może go jednak sprzedać lepiej w sumie sobie bez niego poradzimy a pewnie z 400tys Euro można na nim mimo wszystko zarobić
jednak mimo wszystko uważam, że para Głowacki Jaliens byłaby mimo wszystko najlepsza na przyszły rok, między innymi ze względu na możliwości w ofensywie przy stałych fragmentach gry i na wyprowadzanie piłki
bo jednak w obronie to Głowa nawet lepszy od Chaveza, a Jaliens pewnie podobny
Jaliens ma jedną bramkę przynajmniej (co prawda nie głową, ale zawsze)
do tego spokojnie mogą przy nich pograć Czekaj i Bunoza
czyli wniosek prosty jak się nie uda sprzedać, należy Chaveza gdzieś przynajmniej wypożyczyć żeby się nie marnował na ławce

natomiast o ile Brożek Paweł może pewnie liczyc na niezły kontrakt u nas, to Brożek Piotr już raczej odczuje spadek w porównaniu z Trabzonem- zobaczymy czy uda się sprowadzić tę dwójkę.

uważam, że trzecim transferem do obrony powinien być Pazdan (przemawia za nim cena i to że pokrywa 3 pozycje, idealny rezerwowy z dużymi szansami na grę, lepszy on pokrywający 3 pozycje niż na każdą kolejną zawodnik typu Burliga, który może pogra z 3 mecze w sezonie), a czwartym Oleksy (nie znam go zupełnie, ale jeżeli w miarę dobry to jednak Polak, tani w utrzymaniu i zawsze do rywalizacji z Brożkiem się by przydał, tyle że nie wiadomo czy do wyciągnięcia z Lubina)
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 31.03.2012 o godz. 18:11.
Odpowiedz cytując