|
Czytajac temat o pracy Probierza mozna wysunac wnioski ze kibice tworza 2 obozy.
Pierwszy
Probierz to niedacznik ,wywalany ze wszytskich klubow,ktory nie ma pojecia o aktaku pozycyjny i potrafi tylko gwizdac.
Drugi
Probierz nie ma kim grac,robi prowizorke ,bo tego zespolu juz nie ma,czeka go totalna przebudowa.A dotychczas za jego gry Wisla stracila malo bramek,i zdazyla poprawic obrone.
Ja sam nie wiem gdzie lezy blad,zawodnicy ,czy trener.A moze posrodku...
|