Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7135
Stary 31.03.2012, 16:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
ŁKS prowadzi do przerwy z Podbeskidziem, gol Łobodzińskiego. Ładny, ale z uwagi na warunki trudno powiedzieć, czy mierzony
W meczu po stronie Podbeskidzia gra jeszcze Łatka.
Akurat słowo mecz nie pasuje za bardzo do tego spotkania, ot gra, w której wygra drużyna, która pogoda będzie mniej przeszkadzać, tudzież piłka mniej razy stanie w kałuży. Ostatnio dzięki takim warunkom TSP zdobyło punkt z Jagą, dziś przegrali z ŁKS, wszystko wyszło na 0 xD
Odpowiedz cytując