wolfy napisał(a):

ŁKS prowadzi do przerwy z Podbeskidziem, gol Łobodzińskiego. Ładny, ale z uwagi na warunki trudno powiedzieć, czy mierzony 
W meczu po stronie Podbeskidzia gra jeszcze Łatka.
|
Akurat słowo mecz nie pasuje za bardzo do tego spotkania, ot gra, w której wygra drużyna, która pogoda będzie mniej przeszkadzać, tudzież piłka mniej razy stanie w kałuży. Ostatnio dzięki takim warunkom TSP zdobyło punkt z Jagą, dziś przegrali z ŁKS, wszystko wyszło na 0 xD