wolfy napisał(a):

Ha, ha, ha.
Nie odkryłeś Ameryki, gramy bardzo źle. Wie o tym każdy kto obejrzał choćby skrót naszego meczu, więc nie wiem jaki jest sens w....iania nas na naszym forum?

Nie pocieszaj się. Pierwszy raz gramy na zero z przodu w tym sezonie?
|
Z Amicą było chociaż szarpnięcie, gniecienie i kilka spięć po tym jak pyra wyleciała z boiska. Wczoraj g.wno do kwadratu.
Nie pocieszam się bo już nie ma jak w temacie Wisła-liga 2011/2012, nie była to również napinka. Ot -luźna refleksja.