Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19876
Stary 31.03.2012, 16:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ha, ha, ha.

Nie odkryłeś Ameryki, gramy bardzo źle. Wie o tym każdy kto obejrzał choćby skrót naszego meczu, więc nie wiem jaki jest sens w....iania nas na naszym forum?


Nie pocieszaj się. Pierwszy raz gramy na zero z przodu w tym sezonie?
Z Amicą było chociaż szarpnięcie, gniecienie i kilka spięć po tym jak pyra wyleciała z boiska. Wczoraj g.wno do kwadratu.
Nie pocieszam się bo już nie ma jak w temacie Wisła-liga 2011/2012, nie była to również napinka. Ot -luźna refleksja.
Odpowiedz cytując