Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12814
Stary 31.03.2012, 16:27
Ale ile Łukasiewicz ma lat? To już jest, owszem, solidny ligowiec, ale do środka pola potrzeba nam defensywnego pomocnika z krwi i kości, takiego, który będzie w stanie rozbijać akcje rywali. Być może Wilk w tej chwili nie jest najlepszym rozwiązaniem - na rewolucję nas jednak nie stać, ale kolega wyżej poddał mi ciekawą myśl - sprowadzenia Mariusza Lewandowskiego. Pojawia się jednak pytanie, ile by on kosztował, bo mimo że ma 33 lata, radzi sobie pewnie całkiem nieźle i nie byłby do wyciągnięcia za drobne. Jednak środek pola to zawsze najważniejszy człon drużyny, więc myślę, że na pozycji defensywnego pomocnika zostaniemy wzmocnieni, pytanie teraz tylko kim? Musi być to doświadczony gracz, pod trzydziestkę, który będzie potrafił dobrze dogrywać i zarazem rozbijać akcje rywali. Nie macie kogoś jeszcze na myśli, kto mógłby taką pozycję u nas zajmować, a gra w lidze polskiej?
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 31.03.2012 o godz. 16:30.
Odpowiedz cytując