Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Michacho
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19874
Stary 31.03.2012, 16:15
0 22;1236040
EDIT: A i jeszcze mi się tak skojarzyło. Wczoraj w przerwie Bednarz nawiązał do sprawy Małeckiego m.in. mówiąc, że [B
napisał(a):
Wydział Dyscypliny uznał się niewłaściwy w tej sprawie i przekazał ją do Komisji Ligi Ekstraklasy[/B]. A nie mówiłem? Prawdą jednak jest, że Wisła (jak pewnie każdy nasz klub) mimo obracania gigantycznymi pieniędzmi nie ma nawet podstawowej obsługi prawnej. Kpina.

Co do tych gigantycznych pieniędzy to ja bym nie przesadzał może to i są miliony ale do końca nie jest tak kolorowo. Jak chyba każdy POLSKI klub oszczędzają na czym się tylko da.

Co do dzisiejszego spotkania Widzew - Ruch, to trzeba przyznać, że mecz był całkiem ciekawy. Oczywiście nie zabrakło naszej ligowej kopaniny, ale ogólnie mecz oglądało się przyjemnie i było dużo ciekawych akcji Widać było dobrą formę Ruchu i myślę, że w następnym spotkaniu mogą spokojnie powalczyć o lidera.
Odpowiedz cytując