0 22;1236040
EDIT: A i jeszcze mi się tak skojarzyło. Wczoraj w przerwie Bednarz nawiązał do sprawy Małeckiego m.in. mówiąc, że [B napisał(a):
|
Wydział Dyscypliny uznał się niewłaściwy w tej sprawie i przekazał ją do Komisji Ligi Ekstraklasy[/B]. A nie mówiłem? Prawdą jednak jest, że Wisła (jak pewnie każdy nasz klub) mimo obracania gigantycznymi pieniędzmi nie ma nawet podstawowej obsługi prawnej. Kpina.
|
Co do tych gigantycznych pieniędzy to ja bym nie przesadzał

może to i są miliony ale do końca nie jest tak kolorowo. Jak chyba każdy POLSKI klub oszczędzają na czym się tylko da.
Co do dzisiejszego spotkania Widzew - Ruch, to trzeba przyznać, że mecz był całkiem ciekawy. Oczywiście nie zabrakło naszej ligowej kopaniny, ale ogólnie mecz oglądało się przyjemnie i było dużo ciekawych akcji

Widać było dobrą formę Ruchu i myślę, że w następnym spotkaniu mogą spokojnie powalczyć o lidera.