GaoFeng napisał(a):

|
Lukasiewicz wcale nie jest taki slaby, on potrafi grac jako defensywny pomocnik i jako obronca. Moim zdaniem on jest nawet lepszy od Wilka, ma lepsza technike, lepszy warunki fizyczne i nie gra tak chaotycznie jak on. W obronie sobie kiedys tez dobrze radzil, z trojki Cwielong, Glowacki, Lukasiewicz to on jest moim zdaniem najciekawszym zawodnikiem!
|
W takim razie kogo następnego ściągniemy z ŁKSu? Iwańskiego ? Łobo ? Może łysy przyklepie transfer Bodzia W. w końcu będzie więcej rodaków w składzie .