Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 31.03.2012, 15:25
Ładny mecz na trybunach. Na boisku podobała mi się gra Małeckiego, częściowo Meliksona (ładne akcje robił, ale było też tak, że grał do dupy). Wilk jak zawsze walecznie, nie odkłada nogi. Patrząc na fakt, że nie straciliśmy bramki to obrońców nie trzeba krytykować. No z wyjątkiem tam jednej sytuacji, w której się pogubili.
Ależ kurde, było potwornie nudno, może oczekiwania były zbyt wielkie?
Odpowiedz cytując