Kocur napisał(a):

Wisłę teraz może zlać każdy kto ma 90 minut wolnego czasu w weekend.
Nie dziw się kreseq że nikt nie strzela bo tak już jest od wielu wielu tygodni. Bagno i 3 metry mułu.
|
Bądźmy kolego Kocur dokładniejsi, od wielu miesięcy - zaczęło się od późnego Maaskanta (kulminacja na derbach), Moskala (ulubiony wynik 0-1 w plecy na naszym stadionie) po wczorajszy popis Probierza.