Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18375
Stary 31.03.2012, 15:06
Gdyby Małecki grał w normalnej drużynie, nie złożonej w 70% z zagranicznego szrotu na krótkich kontraktach - inaczej by się zachowywał, a tak wyszła cała ta sytuacja z zawieszeniem, w dodatku podkręcona przez pudla mediów, Basałaja.

Wolę jednego Małeckiego, niż 3 Kirmów i 2 Żaliensów na dodatek, którzy może nie są kontrowersyjni, ale ich rola sprowadza się do comiesięcznego sprawdzenia konta.
Odpowiedz cytując