|
Gdyby Małecki grał w normalnej drużynie, nie złożonej w 70% z zagranicznego szrotu na krótkich kontraktach - inaczej by się zachowywał, a tak wyszła cała ta sytuacja z zawieszeniem, w dodatku podkręcona przez pudla mediów, Basałaja.
Wolę jednego Małeckiego, niż 3 Kirmów i 2 Żaliensów na dodatek, którzy może nie są kontrowersyjni, ale ich rola sprowadza się do comiesięcznego sprawdzenia konta.
|