Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 31.03.2012, 14:59
lol, jak można mieć jakiekolwiek pretensje do Meliksona, pieprzyć głupoty, że mu nie zależy, nie chce itd, trzeba być nieźle potłuczonym

Maor to jedyny piłkarz, który wczoraj potrafił rozegrać piłkę, rzucić prostopadłą, wygrać pojedynek...


@022 - chłopie, ja rozumiem, że podniecasz się tym liderem, w końcu takie coś zdarza się raz na kilka lat, ale trochę odpływasz - Wisła słaba, każdy się z tym zgodzi, ale Legia niewiele lepsza.
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 31.03.2012 o godz. 15:07.
Odpowiedz cytując