Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18371
Stary 31.03.2012, 14:21
Baala napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że mówicie o ofensywnym skrzydłowym/cofniętym napastniku, który ma 0 goli i 0 asyst w lidze.
Uważasz wszystkich tutaj za debili, którzy nie sięgają pamięcią miesiąc wstecz? Że nikt nie pamięta o jego kontuzji oraz zawieszeniu? Tak więc wiesz gdzie możesz sobie wsadzić takie teksty...
Dobrze, że dodałeś "w lidze"

Dziś Małecki jako jeden z nielicznych robił coś w ofensywie, miał kilka przyzwoitych wrzutek i stworzył dwie okazję do strzelenia gola - sobie i Chavezowi. Czyli był najlepszy w ofensywie na boisku. Biorąc pod uwagę że przez miesiąc nie mógł trenować z drużyną a i tak jako jedyny cokolwiek sensownego pokazał można wyciągnąć różne wnioski. Ale na pewno nie takie, że Małecki jest nam niepotrzebny.

Możesz go nie lubić, nie chcieć w Wiśle, ale próbując umniejszać jego umiejętności po prostu się ośmieszasz.


A co do Meliksona - trudno żeby grał dobrze, skoro "taktyka" Probierza to wczesny neolit. To jest piłkarz, on gra w piłkę. Reszta drużyny nie. Sam niczego nie wygra.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.03.2012 o godz. 14:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując