Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18369
Stary 31.03.2012, 14:01
gypsy ma racje. Napinka napinka, ona punktow nam nie przynosi. Napinka przy slabej grze to tragikomedia. Napinac to sie mozna po dobrym meczu, strzeleniu gola, wygraniu, itp., a nie po fatalnej grze.
Odpowiedz cytując