Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
18369
31.03.2012, 14:01
gypsy
ma racje. Napinka napinka,
ona punktow nam nie przynosi.
Napinka przy slabej grze to tragikomedia. Napinac to sie mozna po
dobrym meczu, strzeleniu gola, wygraniu, itp.
, a nie po fatalnej grze.
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90