Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18368
Stary 31.03.2012, 13:58
lazy napisał(a):Wyświetl post
Marszałek - te spady zapewniły nam w zeszłym sezonie mistrzostwo a w tym awans do pucharów na wiosnę.
Generalnie zdecydował byś się kto wg Ciebie jest winien - piłkarze czy trenerzy. Bo co temat to masz inną opinię...
Pokaż mi gdzie napisałem, że trener jest ok ? Im dalej tym gorzej, wszyscy są siebie warci. Z tym ,że jestem daleki od sugerowania czegoś w stylu, że oto kopaczą nie zależy. Nie,zależy, bo chca kolejnego wkecić na swoje nieprawdopodone możiwości, ale wobec braku schematów, gdy trzeba improwizować i bazować na własnych umiejętnościach, pokazują ile sa warci. Dzieci we mgle.


Melikson najlepszym transferem za Cupiała. No tak, średniak Uche może się chować Ciężko pewne głupoty nawet komentować. A co do Meliksona, tak nie przypadkowo siedział na zadupiu w Ber Szewie olewany ciepłym moczem przez Maccabi oraz Hapoel.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 31.03.2012 o godz. 14:07.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując