lazy napisał(a):

Marszałek - te spady zapewniły nam w zeszłym sezonie mistrzostwo a w tym awans do pucharów na wiosnę.
Generalnie zdecydował byś się kto wg Ciebie jest winien - piłkarze czy trenerzy. Bo co temat to masz inną opinię...
|
Pokaż mi gdzie napisałem, że trener jest ok ? Im dalej tym gorzej, wszyscy są siebie warci. Z tym ,że jestem daleki od sugerowania czegoś w stylu, że oto kopaczą nie zależy. Nie,zależy, bo chca kolejnego wkecić na swoje nieprawdopodone możiwości, ale wobec braku schematów, gdy trzeba improwizować i bazować na własnych umiejętnościach, pokazują ile sa warci. Dzieci we mgle.
Melikson najlepszym transferem za Cupiała. No tak, średniak Uche może się chować

Ciężko pewne głupoty nawet komentować. A co do Meliksona, tak nie przypadkowo siedział na zadupiu w Ber Szewie olewany ciepłym moczem przez Maccabi oraz Hapoel.