Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2998
Stary 31.03.2012, 13:55
Zapytanie dotyczące zdjęć z meczów pojawiających się na stronie głównej portalu pod odpowiednim odnośnikiem po każdym meczu.

Jaki jest sens robienia zdjęć kibicom, skoro zasłania się ich twarze?

Oczywiście- w mieście jest jak jest i należy unikać identyfikacji. Ale jaki jest sens robienia takich zdjęć?

http://galeria.wislakrakow.com/20120330/tb/18.JPG
Ostatnio edytowane przez michu-k : 31.03.2012 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując