|
9 rywali to za dużo dla naszych asów. Może Legia powinna stać lub leżeć w 9 chłopa, chociaż i to żadnen gwarant że szrotowi udałoby się jakiekolwiek zagrożenie stworzyć pod bramką warszawiaków.
Dla porównania pracy trenera, proponuje puścić sobie mecz zeszłotygodniowy i zobaczyć jak nas jechał Ruch gdy pracowników Wisły na placu było 9. Widać było wypracowane schematy, pomysł. Coś czego sę i nas nie uświadczy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|