Temat
:
[24 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 30 marca 2012, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
Od: 02.2011
Offline
#
267
31.03.2012, 13:39
konrad123
napisał(a):
Co to było na dachu na wczorajszym meczu widziane z TV? Takie jakby białe paski, światła... ?
Fan-zona była przed stadionem i stąd te wiązki światła.
Banitaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Banitaz
Znajdź inne posty napisane przez Banitaz