Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3187
Stary 31.03.2012, 13:17
Bezsensu jest idea zastąpienia Chaveza GLowackim - przy całym szacunku Arek ma 33 lat, do tego jest ze szkła więc podejrzewam, że częsciej bedzie pauzował niż będzie zdolny do gry. Zresztą powroty do Wisły w tym wieku nie są udane. Z Chaveza mielibyśmy pożytek przez kilka lat.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując