|
Bezsensu jest idea zastąpienia Chaveza GLowackim - przy całym szacunku Arek ma 33 lat, do tego jest ze szkła więc podejrzewam, że częsciej bedzie pauzował niż będzie zdolny do gry. Zresztą powroty do Wisły w tym wieku nie są udane. Z Chaveza mielibyśmy pożytek przez kilka lat.
|