Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1541
Stary 31.03.2012, 12:39
k4milo ale mi chodzi o to ze nie ma podanych ze jest to np. 10% przychodów. Jedyne co jest napisane to ze w razie poźniejszych odszkodowań gdy ten temat został pominięty to jest to 3%.

E: K4mil ale wrócmy do sedna:
"Prowizje menadżerskie są regulowane prawem UEFA i FIFA - i są podane w procentach"
są podane w procentach dokładnie co i jak czy jest wolnosc wyboru ? Czy może to być np. 50% ?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.03.2012 o godz. 12:52.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując