|
k4milo ale mi chodzi o to ze nie ma podanych ze jest to np. 10% przychodów. Jedyne co jest napisane to ze w razie poźniejszych odszkodowań gdy ten temat został pominięty to jest to 3%.
E: K4mil ale wrócmy do sedna:
"Prowizje menadżerskie są regulowane prawem UEFA i FIFA - i są podane w procentach"
są podane w procentach dokładnie co i jak czy jest wolnosc wyboru ? Czy może to być np. 50% ?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.03.2012 o godz. 12:52.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|