Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12806
Stary 31.03.2012, 12:28
MOJA PROPOZYCJA: TRZEBA PRZYJŚĆ NA TRENING TAK JAK TO GÓRNIK KIEDYŚ ZROBIŁ BO COŚ MI SIE WYDAJE ŻE NASZE GWIAZDECZKI MAJĄ W DU*IE DERBY.

Najpierw stawiali sobie cel-mistrzostwo.Nie udało sie to stawiali sobie cel żeby wygrać z lechem w lidze.Nie udało sie to stawiali sobie cel wygrać z legią i tez sie NIE udało.Więc teraz postawia sobie cel wygrać z żydami i jak sie nie uda to co tam przejdzie im.
Odpowiedz cytując