|
MOJA PROPOZYCJA: TRZEBA PRZYJŚĆ NA TRENING TAK JAK TO GÓRNIK KIEDYŚ ZROBIŁ BO COŚ MI SIE WYDAJE ŻE NASZE GWIAZDECZKI MAJĄ W DU*IE DERBY.
Najpierw stawiali sobie cel-mistrzostwo.Nie udało sie to stawiali sobie cel żeby wygrać z lechem w lidze.Nie udało sie to stawiali sobie cel wygrać z legią i tez sie NIE udało.Więc teraz postawia sobie cel wygrać z żydami i jak sie nie uda to co tam przejdzie im.
|