Wyświetl pojedynczy post
TeeS88
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12804
Stary 31.03.2012, 12:17
A ja bym dobrał jeszcze Dudu z Widzewa, A. Błąd z Zawiszy/Zagłębie, Dąbrowski z Polkowic/Zawiszy, no i kolo który zachwycił mnie tydzień temu, Idrissa Cisse z Cidrów, no i wspomniany Oleksy, może Woźniak, Makuszewski, jest z kogo wybierać, tylko trzeba mieć... pieniądze.
Odpowiedz cytując