Boruc napisał(a):

------------------Pareiko-----------------
Jovanovic--Głowacki--Czekaj--Brożek
--------------Wilk-------------------------
----------------------Traore--------------
Makuszewski--------------------Małecki
-----------------------Genkov------------
-------------Brożek-----------------------
Rezerwa:
Jovanic, Kurto(?), Nalepa, Bunoza, Celeban, Oleksy, Pazdan, Sobolewski, Brud, Chrapek, Uryga, Iliev, Szewczyk, Woźniak, [nowy napastnik]
Skład szeroki, odmłodzony.
Brakuje jeszcze jednego zawodnika mogącego grać jako LO. Brożek i Oleksy to za mało.
|
Mnie się to nawet podoba plus trener potrafiący rozwijać graczy. Nie mówię, że Probierz takim nie jest - nie wiem tego.
Tylko że ciężko mi sobie wyobrazić Bednarza załatwiającego z sukcesem Traore, Celebana i Woźniaka (Lubin tak?) czy nawet tego Oleksego. No i kadra będzie 18, max 20 w tym Czekaj, Brud, Chrapek, Nalepa itp.