Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12799
Stary 31.03.2012, 11:50
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo wierzę w te zapewnienia o Pareice. Jak ma być cięcie w budżecie i zaciskanie pasa to raczej i jego się pozbędą. Na razie tak tylko mu ściemniają, żeby dograł bez nerwów do końca sezonu. Później się może zaskoczyć chłop. Ale to norma w tym klubie jak się zawodników traktuje. Szkoda, że najcześciej tych dobrych, a cieniasów się "pielęgnuje" i dba żeby wypełnili swoje 5 letnie kontrakty.
dobry bramkarz jest więcej wart niż dwóch dobrych obrońców,


jak słuchałem co mówił Bednarz przed wczorajszym meczem, to już wiem, że zbyt kolorowo w nastepnym sezonie nie będzie, uszczuplają siatkę skautów, zwalniają gościa za odpowiedzialnego skauting(naiwnie myślałem, że przypadek Błaszczykowskiego dał komuś do myślenia), a o szkoleniu młodzieży mówi, że wszystko jest OK, że Wisła ma swój pomysł...

nie było kasy w tym i w poprzednim okienku transferowym, a w kolejnym ma być.... nie wierzę

pare klubów Wiśle odjechało, a u góry cały czas myślą że jest tak jak 10 lat temu
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 31.03.2012 o godz. 11:55.
Odpowiedz cytując