Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12798
Stary 31.03.2012, 11:47
Boruc napisał(a):Wyświetl post
------------------Pareiko-----------------
Jovanovic--Głowacki--Czekaj--Brożek
--------------Wilk-------------------------
----------------------Traore--------------
Makuszewski--------------------Małecki
-----------------------Genkov------------
-------------Brożek-----------------------

Rezerwa:
Jovanic, Kurto(?), Nalepa, Bunoza, Celeban, Oleksy, Pazdan, Sobolewski, Brud, Chrapek, Uryga, Iliev, Szewczyk, Woźniak, [nowy napastnik]

Skład szeroki, odmłodzony.
Brakuje jeszcze jednego zawodnika mogącego grać jako LO. Brożek i Oleksy to za mało.
Rezerwa iście wyborna milordzie. Walczymy o mistrzostwo, podium w ekstraklasie czy młodej ekstraklasie?

Obrona iście wybitna. Głowacki kontuzja, nieopierzony Czekaj, strojące fochy Brożki.

Idź wytrzeźwiej.

Cytat:
rozwiń znaczenie słowa "ciekawe" w powyższym zdaniu
Zdefiniuj "ironia"...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując