|
element - "Melikson to najlepszy piłkarz grający u nas od 99 roku. Nie tylko w Wiśle ale w Polsce, wyniki sondy zresztą mówią wszystko "Najlepszy transfer od czasów Cupiała" i zdecydowana przewaga Meliksona, bo gość pozamiatał w kilka miesięcy coś na co pracowali inni latami. Marcelo robił wrażenie, Lewandowski robił wrażenie, Błaszczykowski robił wrażenie. Ale Melikson to jest kosmos".
baro1995 - "A ja uważam,że nie powinniśmy nigdy Meliksona za żadne pieniądze sprzedawac i na nim budowac zespół,który rok w rok będzie grał w LM i z roku na rok się rozwijał i walczył o wyższe cele.Basałaj i SV powinni usiąśc z nim do jednego stolika i powiedziec,że chcą w krakowie zbudowac solidny europejski klub,który co roku będzie grał w LM i z roku na rok osiągał więcej i na nim chcą oprzec drużyne i przyszłośc Wisły,Moar na pewno widzi jak Wisła się rozwija,nawet jak rozwinęła się od jego przyjścia,i na pewnie jeszcze rozwinie się do grudnia,jakby nie patrzec z Polską ma coś wspólnego,jego matka jest polką.Jakby powiedział,że jest na tak to byłoby super,a jakby chciał robic karierę w największych klubach,to wtedy po prostu SV musiałby uzyskac za niego odpowiednią kwotę,i za nią wzmocnic drużynę".
JRQ - "ja mam wrażenie, że jakby Meliksona wsadzić do jakiejś czołowej drużyny, to on i tak da radę.
najlepszy piłkarz w historii Wisły".
FraMat -" Nieważne, że byli jacyś mistrzowie olimpijscy medaliści MŚ, wielokrotni królowie strzelców ligi, sukcesy w PEMK (1/4), PUEFA - 1/8, wielokrotni MP
Pod wzgledem piłkarskim kazdy z nich (moim zdaniem, ale chyba nie tylko) mógłby Maorowi buty czyścić, albo sznurówki wiązać...
To, że Kmiecik był Mistrzem IO 72, wice - 1976, 3miejsce MŚ 1974, PEMK-1/4, 4xkrólem strzelców - 153gole w lidze dla Wisły) że Żuraw strzelał, że Franek strzelał, że Błaszczu (który jak dotąd osiągnął najwięcej po wyjeździe zagranicę z Wiślaków) , Szymanowski, Musiał, Reyman i powojenne gwiazdy (Gracz, Kohut,i inni) nic nie znaczy, bo pod względem piłkarskim Maor bije ich i tak na głowe.
To prawda, że oni osiagnęli większe sukcesy niż Maor na dzisiaj, i byc może Maor nigdy nie zagra na olimpiadzie czy ma mistrzostwach świata czy nie bedzie królem strzelców w Ekstraklasie, ale nie to oceniamy. On piłkarsko i tak jest lepszy. Dużo lepszy. Od tych mistrzów olimpijskich czy medalistów mundialów, czy najlepszych strzelców w lidze. Po prostu".
Pocztówka z przeszłości ku chwale naszego najlepszego piłkarza w historii. Uche to chyba jednak nie był taki mega ku tas bo jak nie chciało mu się grać w Wiśle na 100% to chociaż postawił sprawę jasno i odmówił gry.
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 31.03.2012 o godz. 18:43.
|