Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.03.2012, 10:44
thechris napisał(a):Wyświetl post
Koszmarny pseudo-piłkarz. Pomyśleć, że taki słabiak grał w LM... W sumie to jakieś pocieszenie dla wszystkich piłkarzy... Nie umiesz grać w piłkę? To nic, jak będziesz miała mega farta to i tak dostąpisz zaszczytu grania w elicie... Niestety Jovanović nie jest wypożyczony więc pewnie będziesz musiał ten karnet wy...ć.
Marco to nie Dani Alves, ale i tak jest lepszy od takiego Cikosa, więc nie przesadzaj.
Odpowiedz cytując