Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12788
Stary 31.03.2012, 10:36
Brożek Paweł tak, ale wtedy warto byłoby zatrzymać Meliksona. Inaczej przyjdzie Brożek, ale nie będzie nikogo kreatywnego kto by mógł z nim się zgrać i rzucać mu prostopadłe piłki. Bez Maora wracamy do punktu wyjścia czyli totalnie niekreatywnej pomocy i sfrustrowanego Pawła machającego łapami w odpowiedzi na nieudolność dogrywających.

Melikson mając przed sobą ogarniętego napastnika mógłby pokazać więcej niż obecnie.Grając z Genkovem, który w ogóle nie wybiega na prostopadłe i nie ma tzw" depnięcia na pierwszych metrach" Melikson musi się wikłać w jakieś głupie dryblingi czy strzały z dystansu (a te nie są jego mocną stroną)

Ogólnie jestem jak najbardziej za powrotem Pawła, ale on też musi mieć z kim grac i vice versa Melikson też sam za wiele nie zdziała. Pamiętajmy, że piłka to jednak sport zespołowy Trzeba myśleć nie nad jednostkami a nad tym jak całość się bedzie prezentować , jak piłkarze będą współpracować..
Sprzedaż Chaveza i powrót Głowackiego ? Jak najbardziej na tak. Zobaczcie, że Głowacki był szanowany w Trabzonie grał w Lidze mistrzów po 90 minut w każdym meczu, grał w LE. Był tam podstawowym obrońca i pewnie nie byłoby tematu powrotu gdyby nie jego problemy z kontuzjami. Dlatego z pocałowaniem ręki przyjąć go z powrotem bo to dobry charakter i dobry piłkarz. Oczywiście trzeba będzie na niego chuchać i dmuchać, ale do tego jesteśmy przyzwyczajeni. Taki nasz Ledley King

Odnośnie Piotrka Brożka. Kwestia motywacji, jeśli ma grac tak jak na początku swojej współpracy ze Skorżą, to owszem, możnaby z powodzeniem pożegnać drogich Paljicia i Diaza i z powrotem przygarnąć Piotra Brożka. Ale obawiam się, że zardzewiał u tych Turków. Nie dość, że bardzo mało grał , to jeszcze przez dłuższy okres miał kontuzję. Z bocznymi obrońcami jest cienko w Europie, wiem. Ale może by się rozejrzeć gdzieś w Portugalii czy Serie B ? Taki Alvarez...gdyby nie ta jego wrzutka balonik był świetnym gościem właśnie z pogranicza Serie A/ Serie B wziętym .W Polsce za bardzo nikogo nie widzę.
Ostatnio edytowane przez tofik : 31.03.2012 o godz. 10:50.
..
Odpowiedz cytując