|
Ktoś ten awans jednak wybiegał.
Z taką grą jak teraz to w Europie zbieralibyśmy bęcki od każdego.
Jestem po prostu daleki od dezawuowania piłkarzy. Przecież oni potrafią grać. Już to udowodnili. Więc co - nagle zbiorowo mieli sezon konia, a teraz zapomnieli jak się kopie piłkę? Powtarzam - problem jest na innym szczeblu...
|