Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18351
Stary 31.03.2012, 10:34
Ktoś ten awans jednak wybiegał.
Z taką grą jak teraz to w Europie zbieralibyśmy bęcki od każdego.

Jestem po prostu daleki od dezawuowania piłkarzy. Przecież oni potrafią grać. Już to udowodnili. Więc co - nagle zbiorowo mieli sezon konia, a teraz zapomnieli jak się kopie piłkę? Powtarzam - problem jest na innym szczeblu...
c.d.n.
Odpowiedz cytując