Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12787
Stary 31.03.2012, 10:28
No cholera....Głowa, Brożki - rozumiem. Fajnie. Ale nie Ćwielong i Łukasiewicz. Oni się w Śląsku nie mieszczą, a u nas mieliby grać? Pepe już miał swoją szanse, zjebał ją wiec niech nie wraca...no kurde mać.
Odpowiedz cytując