|
W poniedziałek w GK ma być artykuł o wielkich kłopotach finansowych Wisły i co będzie dalej z Nią dalej.
Wypiski z Maci0sa czy coś więcej - poczytamy-zobaczymy.
@szczebrzeszcz
Baszczu mimo, że 2 lata starszy miał bodaj 1 poważną kontuzję w karierze, z kolei Głowa to niekończące się pasmo urazów więc warto dmuchać na zimne.
Potrzebny nam zdrowy i grający przywódca.
Ostatnio edytowane przez arti : 31.03.2012 o godz. 10:32.
|