WiślakMyślenice napisał(a):

W sezonie, w którym nikt mistrza zdobyć nie chciał 
Jaga bez Grosickiego spuściła z tonu, którym kulminacją był dwumecz z potężnym Irtyszem. Legia zawodziła, Lech "zmęczony" wojażami w LE, a Śląsk z Orestem na ławce z przedostatniego miejsca w lidze zdobył wicemistrzostwo, co ukazuje dramat poziomu naszej "ekstra"klasy...
|
To co, może powinniśmy się zrzec tego mistrzostwa, skoro jesteśmy nie godni...
