Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18347
Stary 31.03.2012, 10:21
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
W sezonie, w którym nikt mistrza zdobyć nie chciał

Jaga bez Grosickiego spuściła z tonu, którym kulminacją był dwumecz z potężnym Irtyszem. Legia zawodziła, Lech "zmęczony" wojażami w LE, a Śląsk z Orestem na ławce z przedostatniego miejsca w lidze zdobył wicemistrzostwo, co ukazuje dramat poziomu naszej "ekstra"klasy...
To co, może powinniśmy się zrzec tego mistrzostwa, skoro jesteśmy nie godni...
c.d.n.
Odpowiedz cytując