Powinni tą lige rozwiazac
Jak mozna grac w 9 na 11 i nie oddac ZADNEGO strzalu na bramke?Zadnej klarownej sytuacji? Straszna padlina ze strony Wisly.
Z naszej tez, jesli brac pod uwage zachowanie Gola ( Skorza powinien go zmienic w przerwie bo kazdy kto ogladal mecz wiedzial ze to skonczy sie czerwona ), oraz zwrotnosc Choto, ktory powinien juz zawiesic korki na kolku, albo zmienic zespol na jakas 3 lige.