Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19860
Stary 31.03.2012, 10:12
Powinni tą lige rozwiazac

Jak mozna grac w 9 na 11 i nie oddac ZADNEGO strzalu na bramke?Zadnej klarownej sytuacji? Straszna padlina ze strony Wisly.

Z naszej tez, jesli brac pod uwage zachowanie Gola ( Skorza powinien go zmienic w przerwie bo kazdy kto ogladal mecz wiedzial ze to skonczy sie czerwona ), oraz zwrotnosc Choto, ktory powinien juz zawiesic korki na kolku, albo zmienic zespol na jakas 3 lige.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując