Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3179
Stary 31.03.2012, 10:12
Pytanie- który kretyn znowu ustalał budżet z wliczonymi EWENTUALNYMI nagrodami pieniężnymi z europejskich pucharów?

Qrwaaaaa!

Od wielu lat (z racji wieku występów polskiej ekipy w piłkarskiej LM nie pamiętam) nie do przebrnięcia jest 4 runda kwalifikacji. A to przez stary system, idiotyzmu Cupiała, Riley'a, idiotyzmu Cupiała po Apoel. To już trzeba być naprawdę niedodupconym!

Do LM z Nunezem, Gargułą, Lameyem, Kirmem, ŻALiensem !?

Oj nastaje burza nad R22. Ciekawe czy kiedykolwiek jeszcze "Słońce wyjdzie zza chmur..."
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując