|
Pytanie- który kretyn znowu ustalał budżet z wliczonymi EWENTUALNYMI nagrodami pieniężnymi z europejskich pucharów?
Qrwaaaaa!
Od wielu lat (z racji wieku występów polskiej ekipy w piłkarskiej LM nie pamiętam) nie do przebrnięcia jest 4 runda kwalifikacji. A to przez stary system, idiotyzmu Cupiała, Riley'a, idiotyzmu Cupiała po Apoel. To już trzeba być naprawdę niedodupconym!
Do LM z Nunezem, Gargułą, Lameyem, Kirmem, ŻALiensem !?
Oj nastaje burza nad R22. Ciekawe czy kiedykolwiek jeszcze "Słońce wyjdzie zza chmur..."
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|