Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18342
Stary 31.03.2012, 09:58
tak słabych grajków to ja w życiu nie widziałem. No ale jak do tego dodamy Probierza jako trenera to mamy co mamy. Przeciwnik grający w 9 to dla nich za dużo aby chociaż stworzyć sobie pól sytuacji.

Oni wszyscy maja obowiązek wypierdalać !

Jak ja czytam, że Wisła ma problemy finansowe, bo nasprowadzano takich gośc, czyt pasterzyi, to nie dziwie się Cupiałowi, że dokonał takiej rewolucji. Rozumiem jakby sprowadzono jakiś nazwiska, bo to zawsze wiąze się z ryzykiem załdużenia, ale tu ściągnięto gości, których nikt nie chciał i nigdzie się nie łapali. ....a, i oni rzeczywiście wierzyli,że z Genkowem, Nunezem czy innym Pajlicem oraz Lameyem uda się wejść do LM ? I do tego taką dziurę budżetową zrobić ?

Przeżyłbym to gdyby na bramkę ściągnięto Kuszczaka a do pola gości o jego klasie. Ale nie ściągnięto jakieś spady, ratując ich przed bezrobociem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując