milosz napisał(a):

No tak, ... sprzedając Marcelo , Głowackiego, Diaza, Pawła i Piotra Brozków narobiliśmy sobie długów (coś około 7 mln euro, oczywista straty, same straty) ...
No tak, ... to fatalnie że Maaskant i Stan dali nam ten awans do LE, no tak to paskudne MP2011...
A zakupów tyle że ho, ho, aż 3 gotówkowe, za ok. 1,6 mln (Melikson, Genkow i Jovanović), parę wypożyczeń, paru co wzięli za podpisy i ...katastrofa budżetowa, hahaha , musze przyznać, że dawno sie tak nie uśmiałem.
Gdyby nie Stan i Maaskant i ich sportowe sukcesy za niewielkie pieniądze to byśmy dopiero mieli cudnie w naszym magicznym klubie, swoją drogą to ciekawa jest ta propaganda anty-holenderska , ciekawa, głupia , ale ciekawa.
|
OK, ale do kogo pijesz? To jest oficjalna wersja klubu.
Teraz będzie wdrażany program oszczędnościowy - to też nie ja wymyśliłem.
Nie trzyma się kupy? Jak widać nie musi - patrz post wyżej.
"Z faktami się nie dyskutuje".
Sportowo będzie raczej biednie, ale jeśli w dłuższej perspektywie spowoduje to wyjście Cupiała i Wisła zaczęłaby normalnie funkcjonować, to ja nie miałbym nic przeciwko nawet karnej degradacji za długi. Nie ma na to (czytaj - na sensownie zarządzany klub) widoków, ale zawsze pozostaje nadzieja.