Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1535
Stary 31.03.2012, 02:22
No tak, ... sprzedając Marcelo , Głowackiego, Diaza, Pawła i Piotra Brozków narobiliśmy sobie długów (coś około 7 mln euro, oczywista straty, same straty) ...

No tak, ... to fatalnie że Maaskant i Stan dali nam ten awans do LE, no tak to paskudne MP2011...

A zakupów tyle że ho, ho, aż 3 gotówkowe, za ok. 1,6 mln (Melikson, Genkow i Jovanović), parę wypożyczeń, paru co wzięli za podpisy i ...katastrofa budżetowa, hahaha , musze przyznać, że dawno sie tak nie uśmiałem.
Gdyby nie Stan i Maaskant i ich sportowe sukcesy za niewielkie pieniądze to byśmy dopiero mieli cudnie w naszym magicznym klubie, swoją drogą to ciekawa jest ta propaganda anty-holenderska , ciekawa, głupia , ale ciekawa.

Tego co było przed Holendrami za Basałaja nie komentuje pozytywnie, bo kasa na Jovanicia, czy Bunozę była wydana lekkomyślnie, ale to jeszcze nie powód aby snuć spiskową teorię dziejów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.03.2012 o godz. 02:28.
Odpowiedz cytując