Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1534
Stary 31.03.2012, 01:54
1q2 napisał(a):Wyświetl post
hehe, tak było - zresztą gdzie ja jakimś wielkim spiskowcem nie jestem to nie wydaje mi się to przypadkowe że koleś 'ze szklaną przy scianie' - akurat teraz rozwija myśl Bednarza, do tego z tym zakończeniem o wielkim kibicu Cupiale, którego Barejowski Jarząbek by się nie powstydził.
EDIT: po chwili zastanowienia - olewam to. Jakby co, to na priv
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.03.2012 o godz. 02:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując