1q2 napisał(a):

|
hehe, tak było - zresztą gdzie ja jakimś wielkim spiskowcem nie jestem to nie wydaje mi się to przypadkowe że koleś 'ze szklaną przy scianie' - akurat teraz rozwija myśl Bednarza, do tego z tym zakończeniem o wielkim kibicu Cupiale, którego Barejowski Jarząbek by się nie powstydził.
|
EDIT: po chwili zastanowienia - olewam to. Jakby co, to na priv
