zajacek napisał(a):

|
Cieszę się na merytoryczną dyskusję, "Nibylandia" została zaśmiecona przez krzykaczy "Cupiał be, Cupiał daj kasę"
|
Dwie uwagi:
1. Budżet Wisły został jak to określiłeś "rozbuchany" za plecami Cupiała i Rady Nadzorczej? Sami Basałaj z Valcxxem to zrobili? Fakt, że nie mają jeszcze zarzutów prokuratorskich temu przeczy...
2. Czemu Basałaj postawił wszystko na jedną kartę? Niby co, właściciel mówił "budujmy spokojnie, LM nie jest celem w tym roku", a reszcie odbiło i go "przekonała" (za moci0sem)?
Problemy finansowe Wisły - obawiam się - nie są oderwane od polityki właściciela, lecz z niej wynikają. Cupiał będzie musiał dać kasę, bo nie kto inny tylko Rada Nadzorcza taki budżet z Ligą Mistrzów w tle zaaprobowała. I jeżeli ktoś uważa, że zrobiła to za plecami właściciela, to jest po prostu debilem.
mitmichael napisał(a):

|
Ruch wygrywa swoje spotkanie, potem maja mecz z Legia - wygrywaja i juz prowadza w tabeli. Taki scenariusz jest bardzo mozliwy.
|
Nie zapominaj o Koronie. To oni są czarnym koniem tego sezonu, graja najlepszą piłkę i mogą spokojnie wygrać ligę z grą jaką teraz prezentują. Nie muszą mieć szczęścia, wystarczy że utrzymają formę i sędziowie nie będą im przeszkadzać.