milosz napisał(a):

|
Legia nie jest średnia tylko słaba jak my , nie mitologizuj i ich akademia też cudów na patyku nie daje.
|
Z postu na post stajesz się coraz bardziej groteskowy. Rzeczywiście jesteśmy równie słabi. To, że mamy nad Wami 11 punktów przewagi to nic. Tak samo niczym jest fakt, że 3 mecz z rzędu nie strzeliliście nam żadnej bramki. W tym raz grając na dziewięciu. DZIEWIĘCIU!
Tyle do Miłosza.
Do reszty - chciałbym powiedzieć, że oczywiście powyższa napinka, chociaż zawierająca fakty, jest tylko napinką i do nikogo więcej bym z czymś takim nie wyskoczył. Ale z tego co zauważyłem nie tylko mnie bawi zacietrzewienie tego użytkownika.
P.S. A co do samego meczu, okiem obserwatora z zewnątrz - macie gruby problem. Parę lat temu w takich okolicznościach (9 na 11) pojechalibyście z nami na stojąco. A dzisiaj to była najgorsza Wisła jaką pamięam w meczu Wisła - Legia w Krakowie od dobrych 10 czy nawet 15 lat.