Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 31.03.2012, 00:03
rw88,
Od 2 meczy Wisła nie istnieje w ofensywie. Nie ma takiego pojęcia. Nie ma nawet ataku pozycyjnego, co do niedawna było naszą domeną. Jak w tej sytuacji można narzekać na Bitona, który nie dostaje nawet jednego podania. Grając w przewadze, Wisła operowała piłką na bokach, zamiast rozgrywać krótkimi podaniami w środku pola. Od 2 meczy celebrujemy grę przy liniach bocznych przerywaną dziesiątkami autów. Mam wrażenie że to jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni ramion a nie piłka nożna.
c.d.n.
Odpowiedz cytując