Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19857
Stary 30.03.2012, 23:48
Z wyliczeń R. Steca:

Piłkarskie kluby w Europie, dla których Polacy strzelili w tym sezonie najwięcej ligowych goli, to Ruch Chorzów (32), Śląsk Wrocław (26), BORUSSIA DORTMUND (24), GKS Bełchatów (24).
A dla Wisły Kraków (1), Cracovii (2), Lecha Poznań (4) i Polonii Warszawa (5).

Komentarz chyba zbędny.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując