Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
18340
30.03.2012, 23:30
Obecnie i Melikson i Garguła są po prostu słabi. W tej swojej słabości niestety Melikson jest gorszy od Garguły. Obu chętnie z Wisły bym się pozbyła. Żadna strata.
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona