Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8234
Stary 30.03.2012, 23:23
Takie spostrzeżenie (gówno warte w sumie).
Wczoraj klub poinformował,że zostały bilety tylko na kilka sektorów o małej pojemności..a teraz okazuje się,że "tylko" 24 tys ludzi było na meczu.... sporo karnetowcow zatem wyparowało.
Odpowiedz cytując