|
Jestem strasznie poirytowany tym że żadna modra głowa w naszym klubie nie wpadła na pomysł zawieszenia/zakupienia siatki oddzielającej sektor gości od reszty trybuny G. Przecież to co się dzieje drugi mecz z rzędu woła o pomstę do nieba. Nic tylko czekać aż komuś w końcu stanie się krzywda.
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
|