Temat
:
[24 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 30 marca 2012, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
186
30.03.2012, 22:51
Elendil
napisał(a):
no to ładowali: Jirsak, Nunez... 20 metrów obok bramki. Może jakby strzelili jeszcze z 10 razy, to by coś w światło bramki poleciało.
Może coś takiego by się przydało naszym:
http://i.iplsc.com/-/0001HWY0I56FQCJP-C303.jpg
Lysy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lysy
Znajdź inne posty napisane przez Lysy