Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 30.03.2012, 22:36
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
pier,dolisz głupoty, na tle tej drużyny się wyróżnia a w dodatku jak to ująłeś mr. faul to chyba czerwonej w naszych barwach nie dostał, więc jeśli już fauluje to przynajmniej wie jak to zrobić. Melikson - najlepszy piłkarz w historii Wisły niech wypier,dala.

FRANTIC - pamiętam, że byli tu użytkownicy, którzy pisali żeby go wykupić(kwota wykupu oscyluje ponoć wokół 900 tysięcy euro).
Może i wie jak, szkoda że nie wie kiedy.
Odpowiedz cytując