Karamazow napisał(a):

pier,dolisz głupoty, na tle tej drużyny się wyróżnia a w dodatku jak to ująłeś mr. faul to chyba czerwonej w naszych barwach nie dostał, więc jeśli już fauluje to przynajmniej wie jak to zrobić. Melikson - najlepszy piłkarz w historii Wisły niech wypier,dala.
FRANTIC - pamiętam, że byli tu użytkownicy, którzy pisali żeby go wykupić(kwota wykupu oscyluje ponoć wokół 900 tysięcy euro).
|
Może i wie jak, szkoda że nie wie kiedy.