|
Ten mecz udowodnił, że mamy popierdółki, a nie prawdziwych walczaków w drużynie. Może 2-3 zawodników się stara i faktycznie chce, ale reszta? A idź pan w ..... Jak można grać z przewagą 2 zawodników i nie stworzyć praktycznie żadnej okazji? Trzeba było zapierdalać, a nie chodzić i wymieniać sobie podania, które ostatecznie kierowane było do Nuneza, wypierdalającego piłkę w kosmos z lewej strony. Co to ma być? Gdzie był Biton? On ma być wart 1,6 mln euro? Gdzie był Jirsak? Co to ....a było? Nikt mnie nie wmówi, że Probierz to słaby trener. On po prostu ma piłkarzy o mentalności gówna. W takim ŁKS-ie to przynajmniej zapierdalali, a u nas? Bawią się gwiazdeczki w chodzonego i najważniejsze, że wpadnie miesięczna pensja + premia za remis z Legią. Żenada, remis z Legią? Jeden mecz mniej do wakacji, co nie panie Garguła czy inny Kirmie?
|