Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 30.03.2012, 21:28
To nie wina Probierza, że macie w składzie paralityków. Dokończcie ten sezon. Wyjebcie prawie cały skład, zostawiając paru zawodników. i niech Probierz układa na nowo zespół. W Białymstoku przy małych środkach piniężnych potrafił, w Wiśle moim zdaniem też.
Odpowiedz cytując