|
To nie wina Probierza, że macie w składzie paralityków. Dokończcie ten sezon. Wyjebcie prawie cały skład, zostawiając paru zawodników. i niech Probierz układa na nowo zespół. W Białymstoku przy małych środkach piniężnych potrafił, w Wiśle moim zdaniem też.
|