Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4627
Stary 30.03.2012, 20:37
ziuk_NYC napisał(a):Wyświetl post
w Wam ludzie w domach tez tak tnie kazda transmisje z netu ? czy tylko mi bo siedze w kafejce i jest slabe lacze ? ma ktos linka do dobrej transmisji zeby wyprobowac ?
dziekuje
ziuk_NYC
nie tylko tobie :/
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując