|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
#4627

30.03.2012, 20:37
|
ziuk_NYC napisał(a): 
w Wam ludzie w domach tez tak tnie kazda transmisje z netu ? czy tylko mi bo siedze w kafejce i jest slabe lacze ? ma ktos linka do dobrej transmisji zeby wyprobowac ?
dziekuje
ziuk_NYC
|
nie tylko tobie :/
|
|