Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 30.03.2012, 17:38
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze ustawienie to:

------------Biton--Genkov
--Garguła--------------------Melikson
--------------Nunez--Wilk
---Bunoza--Czekaj--Chavez--Jovanovic
-----------------Pareiko

Ewentualnie Małecki za Bitona w ataku jak Biton jest bez formy.
Bunoza pauzuje za czerwień. Na LO pewnie zagra Paljic, ewentualnie Nunez.
Odpowiedz cytując