prezes85 napisał(a):

Najlepsze ustawienie to:
------------Biton--Genkov
--Garguła--------------------Melikson
--------------Nunez--Wilk
---Bunoza--Czekaj--Chavez--Jovanovic
-----------------Pareiko
Ewentualnie Małecki za Bitona w ataku jak Biton jest bez formy.
|
Bunoza pauzuje za czerwień. Na LO pewnie zagra Paljic, ewentualnie Nunez.